I miejsce klasa 2 b 8 zł. 31 gr. na jednego ucznia
II miejsce klasa 2 a 7 zł. 99 gr. na jednego ucznia
III miejsce klasa 3 b 7 zł. 11 gr. na jednego ucznia
Cała szkoła zebrała 1365 zł 71 gr., co w przeliczeniu na jednego ucznia dało kwotę 4zł. 79 gr,. W akcji brało udział 285 uczniów naszej szkoły.
Wszyscy otrzymali słodycze, a trzy klasy, które zwyciężyły otrzymały drobne upominki i dyplomy.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz